O mnie

Cześć!
Mam na imię Jakub (stąd ten „Kubson” – dzięki, siostra, za podpowiedź 😏).

Fan HarleyaJestem nieco po 40-tce i od niedawna zaczęła mnie wciągać pasja do motocykli. A zwłaszcza do jednego motocykla, którego we wrześniu 2019 roku stałem się szczęśliwym posiadaczem – motocykla marki Harley Davidson (obecnie w wersji Sportster 1200 XL custom).

Moja dorosła przygoda z motocyklami rozpoczęła się niewinnie… Wcześniej jak wielu mi podobnych, w szczenięcych latach, katowałem ostro motorynkę, różnej wszelakiej maści Romety, Simsony, itp. ale nawet nie wiem kiedy i jak, jeżdżenie się skończyło i przez kilka(naście) lat w ogóle mnie nie interesowało.

Pewnego jesiennego popołudnia 2019 roku z ciekawości zacząłem przeglądać sobie OLX’a. Planowałem szykować się do sprzedaży samochodu, a niejako przy okazji „wpisała mi się” w wyszukiwarkę sentencja „Harley-Davidson” – marzenie z dzieciństwa, kiedy to mój Ojciec woził mnie od czasu do czasu swoim motocyklem marki Royal (nie kojarzę już dokładnie co to było, pamiętam tylko, że był czerwonego lub wiśniowego koloru i wydawał straszne dźwięki 😉)

Jako, że miałem odłożone kilka złotych na tzw. „czarną godzinę”, udało mi się spełnić moje dziecięce marzenie i jeżdżę teraz od czasu do czasu swoim Harleyem, a przeżyciami i przemyśleniami z tym związanymi, dzielę się na tym oto blogu.

Miłego czytania i przede wszystkim oglądania!